Loading color scheme

Podtlakově kotvené střechy

Vakuový systém kotvení pásů Protan SE byl vyvinut v Norsku, kde byl certifikován. Obchodní a technický zástupce firmy Protan pro Českou a Slovenskou republiku, firma Izolprotan s.r.o., uvedl vakuový systém kotvení na trh svou první aplikací podtlakového systému v roce 2001. Od té doby má za sebou firma Protan již celou řadu úspěšných aplikací tohoto systému po celé Evropě. Při použití tohoto systému kotvení se využívá materiál Protan SE.

Vakuove kotveni 1030x537

Tento systém se obzvlášť hodí, pokud: - je zakázáno či znemožněno použití klasického mechanického kotvení, a pokud podklad není vhodný pro použití některé z klasických metod. Jednou z výhod použití právě tohoto systému je možná úspora, to se však odvíjí od tvaru dané střechy. Toto řešení se také často využívá, pokud je jako kritérium úspěšnosti považována rychlost pokládky.Vakuový ventil

Systém v podstatě pracuje tak, že s pomocí speciálních válců (vakuových ventilů) odvádí vzduch zpod hydroizolační fólie tím účinněji a efektivněji, čím větší je síla větru, která na něj působí. Důležitou podmínkou pro funkčnost celého systému je, aby podkladem, na kterém fólie leží, nemohl pronikat vzduch.

 

Máte zájem o novou střechu?

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém (materiál a způsob realizace), který těmto vlivům nejlépe odolá.

Volejte: +420 777 721 896

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.