Loading color scheme

Mechanicky kotvené střechy

Mechanické kotvení hydroizolačních fólií je nejběžnější systém fixace hydroizolace. Vyznačuje se velmi rychlým prováděním. Využívá se pro lehké střešní konstrukce s podkladovou vrstvou z trapézového plechu, i na běžných podkladech typu dřevo a beton. Kotvení se provádí do nosné vrstvy střešního pláště.řez

Při použití tohoto klasického kotvícího systému je postup následující-fólie je kotvena k podkladu po stranách a perforovaná (prokotvená) oblast je překryta další částí fólie. Oba kusy jsou k sobě posléze svařeny pomocí poloautomatických strojů na horký vzduch. Tato technologie zaručuje stejnorodý povrch, kde svár má stejnou či vyšší odolnost jako samotná hydroizolační fólie. Část těchto prací, jako je opracování detailů či svislých ploch se potom provádí pomocí ručních svářecích strojů.

Použití není omezeno pouze na ploché střechy, ale lze jej použít i na střechy šikmé, zkosené či na vertikální oblasti střechy.

mPVC fólie jsou vhodné zejména díky skvělé zpracovatelnosti. Největší výhoda je opracování detailů a prostupů střešní krytinou. Bohužel je na trhu velké množství nekvalitních fólií, které s těží dosahují 10 leté životnosti. Po pečlivém výběru jsme si vybrali jedničku v kvalitě mezi výrobci střešních fólií firmu PROTAN. Tato fólie odolává extrémnímu počasíS těmito fóliemi máme 20 letou zkušenost a nespočet realizací. Všechny střechy jsou dodnes funkční.

 Výhody fólií PROTAN
- 100% odolnost proti průniku vody v problematických partiích balkonu či terasy-záruka na nepropustnost při profesionální pokládce
- odolný proti UV záření, nedegraduje ani jinak nemění barvu
- unikátní protiskluzová úprava fólie
- pestrá barevná škála
- je zpracovatelná i v zimním období, tj. možnost celoroční aplikace

střecha 2

 

Máte zájem o novou střechu?

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém (materiál a způsob realizace), který těmto vlivům nejlépe odolá.

Volejte: +420 777 721 896

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.