Loading color scheme

Hydroizolace plochých střech

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout kvalitní hydroizolační systém, který těmto vlivům nejlépe odolá. Nesprávně navržená nebo provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy.

Díky správně navrženému systému a zateplení střechy dojde k výraznému omezení úniku tepla do okolí v zimě a v letním období Vám dobře izolovaná střecha zabrání prostupu tepla do domu. Dům se tak bude udržovat v příjemnější teplotě.

Nabízíme provedení střech v několika hydroizolačních systémech, z kterých preferujeme mPVC fólii norského výrobce PROTAN. Tyto fólie představují moderní způsob hydroizolací, které jsou vyzkoušené v drsných severských podmínkách. Najdete je na střechách rodinných domů, na garážích i průmyslových halách. Díky svému složení umožňují zpracování i v zimě, co mimo jiné ukazuje na vysokou kvalitu těchto fólií.

Zákazníkům nabízíme bezplatnou cenovou nabídku včetně návrhu technického řešení střechy.

Máte zájem o novou střechu?

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém (materiál a způsob realizace), který těmto vlivům nejlépe odolá.

Volejte: +420 777 721 896

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.