Loading color scheme

Hydroizolace plochých střech fólií PROTAN

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém (materiál a způsob realizace), který těmto vlivům nejlépe odolá. Nesprávně navržená nebo provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy.

Díky správně navrženému systému dojde k výraznému omezení úniku tepla do okolí v zimě a v letním období Vám dobře izolovaná střecha zabrání prostupu tepla do domu. Dům se tak bude udržovat v příjemnější teplotě.

PVC Fólie představují moderní způsob hydroizolací. Mezi prověřené fólie patří norské PVC hydroizolace Protan, které jsou vyzkoušené v drsných severských podmínkách. Najdete je na střechách rodinných domů, na garážích i průmyslových halách. Díky svému složení umožňují zpracování i v zimě, aniž by došlo k jejich poškození.

Hydroizolace plochých střech asfaltovými pásy

Hydroizolace střechy má zabránit nepříznivému působení vody. Voda, která by se dostala do konstrukce, poškozuje funkčnost domu a výrazně snižuje i jeho životnost.

Asfaltové izolační pásy jsou jednou z nejstarších hydroizolačních technologií. Dělíme je na klasické oxidované asfaltové pásy a na pásy modifikované. Podstatnou nevýhodou klasických oxidovaných asfaltových pásů je horší mechanická odolnost.

Naše firma používá kvalitní modifikované asfaltové pásy. Nové technologie umožnily používat asfaltové pásy (modifikované) s mnohem lepšími vlastnostmi. Jedná se o materiály nové generace, u kterých se modifikací s organickými látkami odstraňuje nebezpečí křehnutí.

Střešní terasy

Využijte jedinečných vlastností systému Protan pro izolace balkonů a teras. Jedná se o bezpečný protiskluzový povrch, který je možné aplikovat na všechny typy pevných povrchů.

Vyhněte se problémům spojeným s průnikem vody do vnitřních částí vašeho balkónu či terasy. Vlhkost způsobuje korozi kovových dílů či hnití dřevěných částí podkladu vaší terasy.

Izolace Protan pro balkony a terasy se dá bez problémů aplikovat na veškeré pevné povrchy-betonové dlaždice, dřevěné rošty a jiné. Dále je vhodný pro použití na střešní zahrady, lze docílit zajímavých estetických výsledků kombinací zelené střechy a tradičních dlaždic či dřevěné podlahy při použití jedné a totožné hydroizolační vrstvy.

Výhody fólií PROTAN

- 100% odolnost proti průniku vody v problematických partiích balkonu či terasy-záruka na nepropustnost při profesionální pokládce
- odolný proti UV záření, nevybledává ani jinak nemění barvu
- unikátní protiskluzová úprava fólie
- pestrá barevná škála
- je zpracovatelná i v zimním období, tj. možnost celoroční aplikace

Údržba a servis střech

Máme dlouholeté zkušenosti s údržbou a obnovou střešních ploch. Povětrnostní vlivy esteticky i povrchové narušují střešní krytiny, je proto vhodné udržovat střechu čistou a zachovat její původní vlastnosti. V případě zájmu provedeme kompletní čištění střechy od nečistot a náletové zeleně. Střechu jsme schopni také ošetřit tak, aby se do budoucna omezilo množství nečistot.

Klempířské práce a opravy jsou samozřejmostí, vpřípadě, že je na střeše nutné provést opravy, jsme schopni vše kompletně realizovat.

Kvalita střechy a pravidelná údržba určují životnost střešní konstrukce i hydroizolace. Kontrolami a opravami, které budou prováděny včas a v pravidelných intervalech, se předejde rizikům, ke kterým dochází v průběhu užívání střechy. Většinou se jedná o problémy se zatékáním, voda v domě může způsobit mnoho potíží. Nepočítejte s tím, že by i ta sebedokonalejší střecha byla zcela bezúdržbová. Střechy je potřeba kontrolovat alespoň jednou za rok, lépe dvakrát ročně – před zimou a po zimě.

Kontrolovat střechu je vhodné i po velkých deštích nebo klimatických katastrofách – krupobití, vichřici a podobně. Kontrola začíná prohlídkou čistoty střechy a výskytu mokrých map v podkroví. Poté se pokračuje kontrolou žlabů a svodů se zaměřením na průchodnost, kontrolou spojů, přehybů, oplechování, kotvení, odvětrávání, hromosvodu a zachytávačů sněhu. Dále se postupuje podle typu střechy a podle hydroizolace. Jestli jsou zjištěny větší závady, je načase povolat odbornou firmu.

Máte zájem o novou střechu?

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Proto, je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém (materiál a způsob realizace), který těmto vlivům nejlépe odolá.

Volejte: +420 777 721 896

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.