Loading color scheme

Výroba plastových oken a dveří

Nabízené systémy plastových oken:

 

KBE 76 AD

Jedná se o náš základní systém. Pětikomorová konstrukce s dorazovým těsněním . Ekonomicky nenáročný konstrukční systém splňující požadované normy na tepelně technické vlastnosti na okenní prvky .

 • - Zdokonalené tepelné vlastnosti díky stavební hloubce 76 mmkbe 76 ad 280
 • - 5-ti komorová technika dorazového těsněníModemí design
 • - Různé dekory a barevné varianty
 • - Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace a zabezpečení díky hlubší dražcke pro sklo
 • - Vice bezpečnosti díky 13 mm ose pro kování
 • - Výborná statika
 • - Optimalizovaný průběh izotermických křivek
 • - Snadná montáž
  - Zasklení umožňuje zabudování izolačního dvojskla a trojskla
  - Celkový součinitel prostupu tepla Uw 0,87 W/m2 K při zasklení trojsklem Ug 0,5 W/m2 K

 

KBE 76MD

Jedná se o náš standartní systém. Šestikomorová konstrukce s dorazovým a středovým těsněním je použitelná pro náročnější užití z hlediska požadavků na tepelně technických vlastností pro rodinné domy a náročnější budovy.

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje systém KBE 76 technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou.kbe 76 md 400

Vyjma toho KBE 76 nabízí prostřednictvím takzvaných „UPGRADE – technologií“ širokou škálu rozšíření, které jsou řešeny individuální formou – například barevné varianty předsazených hliníkových opláštění, nové řešení větrání a také možnosti použití tepelně-izolačních vložek a vlepovaných technologií.

 • - Hodnota prostupu tepla profilem u standardního okna – Uf= 1,0 W/(m²K)
 • - Stavební hloubka 76 mm je vhodná pro použití v rekonstrukcích i novostavbách
 • - Systém umožňuje zasklení dvojskel i trojskel o šířce až 48mm
 • - Hodnota zvukové izolace až do Rw = 48 dB
 • - Malá pohledová šířka v kombinaci rám – křídlo od 108 mm
 • - Malá pohledová šířka v kombinaci křídlo – klapačka od 126 mm
  - Celkový součinitel prostupu tepla Uw 0,73 W/m2 K při zasklení trojsklem Ug 0,5 W

 

KBE 88MD

Prémiový systém se středovým těsněním v 7-komorové konstrukci, systém má certifikaci k použití pro pasivní domy dle IFT předpisů WA-15/2.
Profilový systém je novou budoucností. Stanoví nová měřítka v kvalitě, tepelné izolaci, bezpečnosti a designu. Díky své modularitě a inovativním upgrade-technologiím dává KBE 88 dostatek prostoru pro individualitu.

 • - Lepší tepelná izolace díky použití širších zasklení (trojskla, dvojskla) kbe 88 400
 • - 6-komorová technologie 
 • - Moderní design
 • - Různé barevné provedeni a dekory
 • - Usnadněné zpracování systému s použitím pouze jedné sady příložek
 • - Hospodárnost je zajištěna prostřednictvím stejného falcu na rámu i křídle
 • - Lepší statika systému
 • - Optimalizovaná montáž
 • - Použití bezolovnatých technologií “greenline stabilizátor” v prvomateriálu a též upotřebení recyklovaného materiálu v jádře profilu
 • - Volba nasazeni a použité středového těsnění 
 • - Vysoká kompatabilita
  - Celkové Uw 0,72 W/m2 K při zasklení trojsklem Ug 0,5 W

 

Abyste si mohli vybrat nová a kvalitní plastová okna a dveře, musíte porovnávat parametry jednotlivých nabídek a vědět něco i o výrobě a materiálu, který se pro tento typ výrobků využívá. Jedině tak budete moci odlišit skutečnou kvalitu od méně hodnotných a problémových plastových oken a dveří, které vám také mohou být nabízeny. Zaměřte se na profily, ze kterých se okna a dveře vyrábějí, tepelné a zvukové izolační vlastnosti, použité kování a zasklení a celkové precizní provedení nových plastových oken a dveří.

Mnoho investorů volí variantu plastových oken a dveří kvůli snadné údržbě a nižší ceně. Také odolnost proti vlhkosti může hrát při výběru svou roli. Plastové profily je potřeba dle zpracovatelských směrnic pro výrobu systémově vyztužit. Jako výztuhy se používají pozinkované nebo kompozitní materiály. U plastových oken je nevýhodou rozměrové omezení. Všechny prvky posuzujeme v návaznosti jak z hlediska statických a tepelných izolačních požadavků. Navrhujeme pouze prvky, které budou pro investora vyhovující.

Plastový profil a počet komor

Plastová okna a dveře se vyrábějí z profilů, které by měly být od renomovaných výrobců. Jen tak můžete mít záruku dokonalé kvality odpovídající normám. Tak budete mít jistotu, že vaše okna a dveře budou dostatečně pevné a vámi zvolený odstín bude barevně stálý. Pevnosti profilu se dosahuje vyztužením výztuhami z oceli, hliníku či dalších materiálů. Díky výztuhám jsou stabilní celá okna i dveře.

Pokud se jedná o počet komor, neřiďte se pravidlem, že čím více komor, tím lepší tepelné hodnoty získáte. Platnost tohoto pravidla záleží na provedení komor. Komory musejí být plnohodnotné, aby zcela odpovídaly normám. Svou roli zde sehrávají tloušťky stěn, vzdálenost jednotlivých přepážek či jejich síla. Záleží i na celkovém umístění přepážek. Lepší tepelné izolace lze dosáhnout i použitím dvojskel nebo trojskel. Proto dobře zvažte, zda se vám opravdu vyplatí investovat do většího počtu komor v profilu.

Kování a sklo musí mít odpovídající parametry

Již při výrobě plastových oken a dveří je potřeba dbát na výběr a instalaci správného druhu kování. Dobře zvolené a umístěné kování musí mít lehký chod a být vybaveno odpovídajícím počtem zámečků na celém obvodu. Díky tomu budou okna i dveře patřičně těsné. Kování se průběžně seřizuje, seřízení by mělo být jednoduché a snadné. Důležitá je i volba klik – zde se vyplatí investovat do klik celokovových, levnější kliky z plastu dlouho nevydrží a rozpadnou se.

Velký význam má i zasklení oken a dveří. Skleněné plochy jsou velké a může jimi unikat větší množství tepla. Širší zasklení dvojskly nebo trojskly zde hraje velkou roli. Navíc sklo by mělo být zasazeno v dostatečné hloubce, aby se nerosilo.

Přesnost při zpracování a celkový vzhled plastových oken a dveří

Již na první pohled můžete poznat, zda výrobě plastových oken a dveří byla věnována dostatečná pozornost. Sledujte především rohové sváry a jejich začištění a také rohové spoje zasklívacích lišt.

I celkový design vám napoví – kvalita barevného provedení a barevných dekorů může být velice různá. Svůj význam má i hloubka drážky pro sklo. Čím je drážka hlubší, tím lepší je vnitřní povrchová teplota v ohrožených místech. U plastových oken i dveří můžete upřednostnit středové těsnění, které vám zaručí lepší tepelnou izolaci.

Široká nabídka dekorů

Moderní architektura vyžaduje taková řešení oken, která nabízejí maximální volnost při jejich projektování. Systém KBE poskytuje maximální flexibilitu a stabilitu. Pokoroková konstrukce profilů zaručuje jejich vysokou stabilitu. Tak je možné realitovat bez problémů i velká okenní křídla. Pro nápady a záměry architektů a stavebníků v oblasti barev a imitací dřeva neexistují téměř žádné hranice.

 

Máte zájem o plastová nebo hliníková okna a dveře?

Výběr oken je zásadní rozhodnutí, které člověk dělá obvykle jednou za život. Neváhejte proto kontaktovat naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Volejte: +420 725 572 974

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.