Loading color scheme

Hliníkové fasády a výkladce

Zvláštní kapitolu mezi fasádními systémy tvoří hliníkové fasádnífasáda MB SR50 N systémy a výkladce.
Najdete je jako součást konstrukcí prosklených plášťů reprezentativních budov jako jsou finanční instituce, úřady, kongresové haly, hotely, autosalony a podobně. Pro vytvoření světelné a tepelné pohody se hliníkové fasády a výkladce používají také v prostorových a střešních konstrukcích. Jejich využití je velice rozmanité a umožňuje uskutečnit odvážné představy moderních architektů.

Hliníkové fasády a výkladce mají snadnou údržbu

Velkou předností hliníkových fasád a výkladců je jejich bezúdržbovost a stálost. Je jen málo materiálů, které odolávají vnějším vlivům bez nátěrů nebo jiných povrchových úprav, které je nutno po nějakém čase obnovovat. Oproti jiným materiálům používaným pro stejné účely mají hliníkové fasády a výkladce delší životnost. Hliníkové profily jsou velmi pevné, což umožnuje jejich využití na velkých plochách a ve velkých rozměrech.

Opláštění budovy z hliníku a skla

Hliníkové fasády se velmi často využívají v kombinaci s prosklením. Tím získávají konstrukce velice rozmanitý vzhled. Hliníkové fasády a výkladce kombinované s různými druhy skla dodávají budovám reprezentativní, elegantní a moderní vzhled. Projektanti mohou díky těmto materiálům vycházet vstříc individuálním požadavkům zákazníků a přitom dodržet nutné technické parametry.
I hliníkové systémy totiž musí splňovat poměrně přísné evropské normy a předpisy. Výhodou hliníkových fasád a výkladců je i bohatý výběr barevných kombinací, kdy si lze volit skoro ze všech barev a odstínů. Díky tomu je možno nenásilně začlenit budovu do okolního prostředí. Materiály jako hliník a sklo v patřičné kombinaci umožňují i zajištění proti poškození nebo vloupání.

Hliníkové fasády a výkladce lze přizpůsobit požadavkům zákazníka

Další předností hliníkových fasád a výkladců je možnost zajištění takové konstrukce, která bude přesně odpovídat přání zákazníka. Hliníkové konstrukce jsou poměrně variabilní a mohou být uzpůsobovány podle nároků na statiku nebo podle typů zvoleného skla. Různé šířky profilů se přizpůsobují tloušťce skla podle toho, jaké tepelně izolační vlastnosti mají fasády nebo výkladce mít. Celkový vzhled je možno ovlivnit ještě tvarovanými lištami.

Máte zájem o plastová nebo hliníková okna a dveře?

Výběr oken je zásadní rozhodnutí, které člověk dělá obvykle jednou za život. Neváhejte proto kontaktovat naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Volejte: +420 725 572 974

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.