Loading color scheme

Výběru oken a dveří věnujte dostatečnou pozornost

Výrobou plastových a hliníkových oken a dveří se zabýváme více než 15 let, za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Jsme přímí výrobci plastových a hliníkových oken a dveří, veškeré produkty vyrábíme v areálu společnosti v Ostravě - Zábřehu na moderních strojích s proškolenými výrobními pracovníky. K výrobě používáme výhradně kvalitní plastové profily KBE a hliníkové profily ALUPROF. Poskytujeme kompletní služby od výroby a montáže, až po finální začištění a zednické úpravy.

Preferujeme kvalitu

Zaměřujeme se na výrobu kvalitních plastových a hliníkových oken a dveří, za což ručí také certifikát ISO 9001. Jako jedna z mála firem v oboru, jsme držitelem osvědčení o odborné způsobilosti k návrhu a provádění zabudování oken a vnějších dveří do stavby dle ČSN 74 6077:2014 vydané Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha.

Jaký materiál pro dveře a okna zvolit

Při výběru vhodných dveří a oken záleží na typu stavby. V rodinných domech nebo u bytových domů je možno volit materiál oken a dveří z mnoha možností: z plastu, hliníku. Hliníková okna a dveře se hodí do nových, moderních staveb, do větších prostor nebo pro zimní zahrady či světlíky.

Nabízíme protipožární dveře a stěny

- s požární odolností EI15 - EI120

Máte zájem o plastová nebo hliníková okna a dveře?

Výběr oken je zásadní rozhodnutí, které člověk dělá obvykle jednou za život. Neváhejte proto kontaktovat naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Volejte: +420 725 572 974

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.