Loading color scheme

Komplexní revitalizace

Jsme stavební firma, která Vám zajistí komplexní revitalizaci Vašeho bytového i rodinného domu nebo administrativní budovy. Máme rozsáhlé zkušenosti s revitalizací panelových domů různých konstrukčních soustav.

Nabízíme zateplení fasády, generální opravu lodžií i balkónu, včetně výměny zábradlí. Hydroizolaci spodní stavby. Jsme specialisté na zateplení plochých střech. Máme vlastní výrobu oken a dveří z plastu i hliníku. Zámečnickou i klempířskou dílnu.

Revitalizace domu by měla začít zateplením obvodového pláště domu, která významně sníží náklady na vytápění. Používáme jen značkové a ověřené certifikované zateplovací systémy, které zaručí vysokou účinnost. Profesionální provedení zaručí perfektní funkčnost zateplené fasády k vaší plné spokojenosti.

Skladba zateplovacího systému

 

skladba 02Nejběžnějším izolantem pro zateplení je expandovaný polystyrén jinak označovaný EPS, dále pak desky z minerální vaty s podélným nebo kolmým vláknem a fenolické desky. Mezi největší výhody patří velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, příznivá cena a výborná zpracovatelnost. Oproti minerální vlně má EPS horší paropropustné vlastnosti a vyšší hořlavost.

 

Jaká tloušťka izolantu?

 

z14 051 KINGSPAN Katalog Kooltherm K5 CZ s4 02
Nejvýhodnější je použít tloušťku izolace mezi 12 a 20 cm při předpokládaném meziročním růstu cen energie o 3 %. S přesnou tloušťkou izolantu Vám rádi poradíme. Na základě Vašeho požadavku a tepelně izolační ztráty daného objektu vypočítáme průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Jelikož každý izolant má jiné tepelně technické parametry, mění se i jeho doporučená tloušťka.

Jakou si vybrat omítku a barvu?

Fasádní omítky denně odolávají nepřízni počasí. Musí se vyrovnávat s nárazy větru, tuhými mrazy, sněhem, kroupami i slunečními paprsky. Chrání obvodové konstrukce, ale hlavně utváří celkový charakter a konečný vzhled Vašeho útulného domova. Jejich tloušťka je dána velikostí zrna – obvykle 1,5 mm, 2 mm a 3 mm. Jsou probarvené v celé tloušťce zrna ve zvoleném odstínu podle vzorníku.

Máte zájem o revitalizaci vašeho domu?

Hledáte společnost, která by vám zajistila komplexní rekonstrukci a revitalizaci vašeho domu, kancelářských budov nebo panelového domu? Pak se spolehněte na služby společnosti Therm.

Volejte: +420 777 721 902

alfa 01

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.