Loading color scheme

01

OKNA A DVEŘE

Jsme přímí výrobci, veškeré produkty vyrábíme sami na moderních strojích.

více >>

02

REVITALIZACE

Rekonstrukce a revitalizace bytových domů, veřejných budov a průmyslových objektů.

více >>

03

STŘECHY

Provádíme generální opravy a rekonstrukce střech včetně zateplení.

více >>

O Společnosti THERM

THERM, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 pěti společníky, bez přispění cizího kapitálu. Hlavní činností nově založené společnosti bylo zateplování budov a rekonstrukce plochých střech. Stěžejním programem v dalším období byly stříkané polyuretanové izolace. V roce 1998 se předmět činnosti rozšířil o sanace statických poruch panelových domů, dále o zámečnickou a klempířskou výrobu. V roce 2000 byla založena divize výroby plastových oken a dveří. Tato byla o tři roky později ještě rozšířena o výrobu hliníkových transparentních konstrukcí. V současné době má společnost THERM stabilní postavení na trhu, v jejím vedení jsou 3 společníci, průměrný roční obrat činí 250 mil. Kč a počet zaměstnanců je 70.

Provádíme:

  • rekonstrukce a revitalizace bytových domů, veřejných budov, rodinných domů a průmyslových objektů
  • zateplování obvodových plášťů budov
  • výroba a montáž plastových, hliníkových oken a dveří
  • zateplování a oprava střech
  • zámečnická výroba
  • výroba balkónových zábradlí, zasklení lodžií
  • klempířské práce
  • statické sanace
  • sanace zateplovacích systémů

Sídlo v novém kabátě

I naše fasáda ztratila časem půvab. Použili jsme kvalitní barvu s přísadou biocidů, která dlouhodobě odolává mechům, řasám a plísním.

více >>

Jsme stavební firma, která Vám zajistí komplexní revitalizaci Vašeho bytového i rodinného domu nebo administrativní budovy. Máme rozsáhlé zkušenosti s revitalizací panelových domů různých konstrukčních soustav. Nabízíme zateplení fasády, generální opravu lodžií i balkónu, včetně výměny zábradlí. Hydroizolaci spodní stavby. Jsme specialisté na zateplení plochých střech. Máme vlastní výrobu oken a dveří z plastu i hliníku. Zámečnickou i klempířskou dílnu. Revitalizace domu by měla začít zateplením obvodového pláště domu, která významně sníží náklady na vytápění. Používáme jen značkové a ověřené certifikované zateplovací systémy, které zaručí vysokou účinnost. Profesionální provedení zaručí perfektní funkčnost zateplené fasády k vaší plné spokojenosti.

V současné době vyrábíme hliníkové konstrukce ze systému YAWAL, ALUPROF a ALURON. Naše hliníkové systémy přinášejí komplexní řešení pro projekci a výrobu otvorových stavebních výplní a lehkých obvodových plášťů. Nabídka zahrnuje neizolované (interiérové) hliníkové konstrukce, tepelně izolované špičkové HI systémy, posuvné a skládací prvky, fasádní systémy a také požárně odolné konstrukce.

více >>

Abyste si mohli vybrat nová a kvalitní plastová okna a dveře, musíte porovnávat parametry jednotlivých nabídek a vědět něco i o výrobě a materiálu, který se pro tento typ výrobků využívá. Jedině tak budete moci odlišit skutečnou kvalitu od méně hodnotných a problémových plastových oken a dveří, které vám také mohou být nabízeny. Zaměřte se na profily, ze kterých se okna a dveře vyrábějí, tepelné a zvukové izolační vlastnosti, použité kování a zasklení a celkové precizní provedení nových plastových oken a dveří.

více >>

Zvláštní kapitolu mezi fasádními systémy tvoří hliníkové fasádní systémy a výkladce. Najdete je jako součást konstrukcí prosklených plášťů reprezentativních budov jako jsou finanční instituce, úřady, kongresové haly, hotely, autosalony a podobně. Pro vytvoření světelné a tepelné pohody se hliníkové fasády a výkladce používají také v prostorových a střešních konstrukcích. Jejich využití je velice rozmanité a umožňuje uskutečnit odvážné představy moderních architektů.

více >>

Let zkušeností
Spokojených klientů
Vyrobených oken

THERM, spol. s r. o.
Pavlovova 1351/44
700 30 Ostrava–Zábřeh

IČ: 42766991
DIČ: CZ42766991
Tel.: +420 596 762 400
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.therm.cz

Bankovní spojení: KB Ostrava
Číslo účtu: 954241761/0100

Společnost THERM, spol. s r.o. je zapsána v oddíle C, vložka 1770 obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.