Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

24.11.2017 10:32
NOVÉ KBE 88
Spustili jsme přípravu na výrobu nového profilového systému KBE 88. Nový systém KBE 88 byl vyvinut speciálně pro novostavby. Kompletní systém pro okna a dveře, který dosahuje již ve standardním provedení na vysoké požadavky pasivních...
13.03.2017 08:59
Tepelné čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zábradlí

Typy zábradlí: 

- ocelové pozinkované
- hliníkové komixitované na různé barvy

Provádíme také zasklívání balkónů. Samozřejmostí je bezpečnostní sklo o tlouštťce 6mm. Na výběr máte z tří druhů provedení (čiré, matné, kouřové).

K zasklení lze využít také pevné HPL desky v široké barevné škále.

Zasklení horní části balkónu se dělí na několik druhů, podle způsobu fungování: rámové posuvné, bezrámové otočné nebo posuvné. Neváhejte se s námi poradit, který systém je nejvhodnější pro použití ve Vašem případě.


Provádíme také rozšíření lodžií – z důvodu zateplení obvodového pláště budovy dochází k zmenšení lodžií. V rámci zateplení a rekonstrukce, jsme schopni lodžie rozšířit a díky tomu, zachovat užitnou plochu.

Budujeme nové balkóny – pokud máte zájem o výstavbu nového balkońu, terasy či lodžie, jsme schopni zařídit kompletní realizaci. Provádíme také výstavbu balkónů a lodžií na bytových domech, kde původně nebyli. Možnosti konstrukce jsou - železobetonové, ocelové.