Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

24.11.2017 10:32
NOVÉ KBE 88
Spustili jsme přípravu na výrobu nového profilového systému KBE 88. Nový systém KBE 88 byl vyvinut speciálně pro novostavby. Kompletní systém pro okna a dveře, který dosahuje již ve standardním provedení na vysoké požadavky pasivních...
13.03.2017 08:59
Tepelné čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Komerční budovy a státní sféra


Výtopny ve školách, školkách i administrativních budovách vyžadují bezobslužný provoz, spolehlivost a přizpůsobení chodu topného zdroje a regulace provozu daného objektu.

Vše potřebné splňujeme a navíc standardem je dálková správa s napojením na dispečink a útlumové programy. Dálkovou správu lze v případě zájmu zajistit přes naše oddělení technické podpory.


Výrazná úspora provozních nákladůautomatizace a spolehlivost jsou hlavními výhodami našich řešení výtopen.