Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zateplení fasád

Zhotovujeme kontaktní i provětrávané zateplovací systémy a pracujeme pouze s certifikovanými systémy. V žádném případě neskládáme zateplovací systém z nejlevnějších dostupných komponent na trhu.

Na výběr máme širokou škálu izolantů, omítek, struktur a barevností. 

Zateplováním budov se zabýváme od samotného počátku naší společnosti. Díky tomu máme již více než 24 let zkušeností v oboru. Jsme zakládající členové cechu pro zateplování budov. Dále jsme držiteli osvědčení o odborné způsobilosti k provádění ETICS (kontaktních zateplovacích systémů). Toto osvědčení je podmíněno pravidelnými kontrolami na stavbě ze strany TZUS.

Všichni naši pracovníci prochází pravidelným každoročním školením ohledně zateplování a realizace zetaplovacího systému. Práce provádíme na vlastních lešeních a závěsných zařízeních.


Zateplování objektů - odvětrávané systémy:


Tento systém firma běžně nepoužívá. Podstatou tohoto systému je vytvoření nosné konstrukce, kterou tvoří dřevěný nebo kovový rošt. Průběžně s montáží roštuse kladou tepelně -izolační desky. Lze použít stabilizovaný polystyren nebo minerální desky Rockwool. Povrchovou úpravu potom tvoří obklad. Jako obkladové materiály na odvětranou fasádu lze použít: 

  • •    lamely PVC
  • •    betonové dílce
  • •    umělý nebo přírodní kámen
  • •    vláknité cementové desky
  • •    keramika
  • •    ocelové, hliníkové desky


Tuto technologii firma použila u několika rodinných domků.


Ušetřete energii i finance zateplením fasády

Snižte náklady na provoz domu zateplením fasády! Energie se neustále zdražují, a tak se vám jednorázová větší investice rychle vrátí. V případě fasády se nevyplatí dlouho čekat. Čím horší bude stav fasády, tím vyšší budou náklady. To platí i o nových domech – zateplení fasády je pro budoucnost vaší novostavby velmi důležité. Vnější zateplení fasády lze provést buď kontaktním systémem, nebo bezkontaktně, odvětratelným zateplením. Oba způsoby mají své výhody i nevýhody, a je jen na vás, jak se po zvážení všech okolností rozhodnete.

Technické provedení různých druhů izolace se liší

Zateplení fasády znamená izolování objektu buď materiálem připevněným napevno, nebo na speciální rošt. Izolace kontaktní zahrnuje aplikaci izolace napevno, pomocí speciálních kotev, vrutů a lepidel. V takovém případě se používá fasádní polystyren o patřičné tloušťce. Na ten je pak aplikována omítka – silikátová nebo akrylátová. Zvolíte-li odvětratelnou fasádu, bude se izolace připevňovat ke zvláštnímu roštu určenému výhradně pro tento účel. Tak vznikne mezi vrstvami mezera, která umožňuje průchod vzduchu a brání tak vzniku vlhkosti. Tady jsou materiálem hlavně minerální vaty.

Zateplená fasáda váš dům výrazně vylepší

Zateplená fasáda nedodá vašemu domu jen lepší vzhled. Je-li vše provedeno v patřičné kvalitě, výrazně vzroste hodnota budovy. Dům se posouvá také v tabulce energetické náročnosti budovy, snižují se náklady na vytápění a výrazně se ušetří za energie. Takto lze ušetřit i třetinu financí vynaložených na vytápění. Návratnost vložených prostředků si tak můžete velmi snadno spočítat, bude se jednat pouze o několik let. Proto se vyplatí neváhat a se zateplením bez odkladů začít.

Volba odborné a zkušené firmy je důležitá

Zateplení je náročným zásahem do budovy, ovlivňuje i vlhkost a její tvorbu, takže pokud se pro tento krok rozhodnete, volte firmu opatrně. Budete-li zateplovat v ostravském regionu, najdete zde dokonalé profesionály, kteří jsou schopni poskytnout vám konzultaci, dodat vlastní potřebné vybavení a celou zakázku bez problémů realizovat. Jak si vybrat správnou firmu? Nechte si předložit odpovídající osvědčení o odborné způsobilosti k provádění těchto prací, je členem cechu zateplování budov a má dostatečnou praxi. Práce by měli provádět výhradně proškolení pracovníci a používat by se měly pouze certifikované systémy. Najděte pro svůj dům dokonalé profesionály!