Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zateplení střech

Střechy jsou nucené být vystaveny neustálému náporu větru, zimy a povětrnostním vlivům. Správně zateplená střecha je schopná tyto účinky a vlivy výrazně omezit.

Dojde k výraznému omezení úniku tepla do okolí v zimě. V letním období Vám dobře izolovaná střecha zabrání prostupu tepla do domu a dům se bude udržovat v příjemnější teplotě.

Zateplení a hydroizolace střech z rukou odborníků

Chcete ušetřit na energiích a dodat domu nový vzhled? Rozhodli jste se pro zateplení? K úspěšnému provedení patří také hydroizolace a zateplení nejen obvodových zdí domu, ale i střechy. Jedině tak zajistíte svému obydlí plnou tepelnou pohodu s mnoha úsporami. Tyto práce nabízí mnoho firem, určitě najdete takovou, která vše provede k vaší plné spokojenosti a za přijatelnou cenu. Firmy v Ostravě a okolí vám nabídnou jak plně kvalifikovanou práci, tak cenu, která nijak nenaruší váš rodinný rozpočet.

Mezi izolačními materiály si jistě vyberete

Množství izolačních materiálů, které mohou být pro hydroizolaci a tepelnou izolaci střech použity, je nepřeberné. Nejčastěji se využívají asfaltové pásy nebo folie z PVC pro hydroizolaci, při tepelné izolaci jsou nejužívanější minerální vlákna nebo polystyren. V módě jsou i stěrkové izolace nebo krystalické izolace, izolace stříkané a další. Určitě se vyplatí něco si předem o izolacích zjistit a pak se pustit do výběru firmy, která požadované služby nabízí. Zaměřte se i na to, jak dlouhou záruku firma poskytne, záruka se může pohybovat od pěti do 12 let.

Zateplení řešte komplexně

Ideální je řešit tepelnou izolaci střechy a půdy se zateplením celého domu. Na střechu a půdu se velmi často používá foukaná izolace, se kterou se materiál dostane i na těžko přístupná místa. Navíc celý proces trvá pouze několik hodin a materiál má i vynikající protipožární vlastnosti. Izolant se fouká do dutiny ve stropě nebo na volnou plochu. Jinu možností izolace jsou dřevovláknité izolační desky, šedý polystyren nebo minerální vlna. Při výběru se jistě vyplatí dát na posouzení odborníkem.

Hydroizolaci zajišťují asfaltové pásy

Hydroizolace střechy má zabránit nepříznivému působení vody. Voda, která by se dostala do konstrukce, poškozuje funkčnost domu a výrazně snižuje i jeho životnost. Za nejúčinnější hydroizolaci jsou již dlouhou dobu považovány asfaltové pásy s vysokou odolností. Také folie z PVC a dalších materiálů rozšiřují možnosti využití. Na ploché střechy se využívají hlavně stěrkové izolace. Se všemi typy hydroizolací by měli pracovat skuteční odborníci, věnujte tedy dostatek pozornosti firmě, kterou jste si zvolili.