Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zasklení balkónů a lodžií je in

Balkony a lodžie považujeme za samozřejmost a málokdy využíváme možnost vytvořit z nich vkusné doplňky bytu nebo domu. Přitom balkóny a lodžie ovlivňují celkový vzhled nemovitosti a dodávají bydlení zcela nový rozměr. Pokud přistoupíte k zasklení, získáte nejen nový prostor, ale zvýšíte i zabezpečení bytu a zabráníte znečišťování balkónu nebo lodžie zvenčí. Sníží se i hlučnost a zvýší se celková životnost. Pokud se domluvíte se sousedy a provedete zasklení v celém domě, můžete příznivě ovlivnit celkovou cenu.

Co vám zasklení balkónu či lodžie přinese

Snad největší výhodou zasklení je možnost, jak využít vzniklou plochu. Tam, kde jste se museli řídit podle přízně nebo nepřízně počasí, budete moci trávit čas zcela bez ohledu na to, zda je zima, prší či sněží. Zasklený balkon nebo lodžie nevyžadují také složitou a častou údržbu, protože jsou dobře chráněny před prachem i nečistotami. Pohyb na zaskleném balkonu nebo lodžii bude mnohem pohodlnější, není potřeba se přezouvat a také vybavení nábytkem může být jednodušší, protože můžete vybírat z mnohem větší nabídky. Sníží se i hlučnost a v přilehlé místnosti se automaticky zvýší i teplota.

Zasklení je možno provést různými způsoby

Vybrat si můžete z více způsobů zasklení, které se liší jak provedením, tak použitým materiálem. Balkony nebo lodžie lze i rozšířit nebo dokonce vystavět nově a změnit tak celkový vzhled domu k lepšímu. Zasklení může být rámové posuvné, posuvné či bezrámové otočné. Rámový systém je z čirého skla a posuvných křídel. Bezrámový systém se skládá z tabulí zasazených do plastových dílů s otáčením na čepech. Systémy posouvání i druhy skel mohu být velice různé a v široké nabídce si vybere každý zájemce o zasklené balkony a lodžie.

S prací profesionálů budete spokojeni

Pokud svěříte zasklení skutečným odborníkům, jaké najdete mimo jiné na Ostravsku, získáte významný příspěvek ke skutečně komfortnímu bydlení. Úspory tepla mohou být skutečně velké. Pozor však na to, aby z lodžie nebo balkonu nebyl vytvořen hermeticky uzavřený prostor. Pak by se začala rosit skla a postupně by se začala tvořit plíseň. Té se pak velmi těžko zbavíte. Proto by zasklení měli provádět pouze opravdoví profesionálové, kteří své práci skutečně rozumějí. Jen tak budete mít zaručenou kvalitu.

Celkem 11 fotografií