Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zámečnictví

Zaměřujeme se na zámečnickou výrobu a to především ocelové nebo hliníkové konstrukce. Vyrábíme namíru mříže do sklepních a nízko situovaných oken, zamřižování vstupu do sklepů v bytových i nebytových domech. Markýzy nad vchody, balkóny a terasy. Sušáky na prádlo do lodžií nebo konstrukce přes okna. 

Vyrábíme také ocelové schodiště a podesty, ploty a zábradlí na zakázku, dle přání zákazníka.

Provádíme klempířské práce a výrobu.

Namíru pro Vás zhotovíme okapové systémy, plechové krytiny, oplechování střech, atik, parapetů, říms, dilatací a další...


Zámečnické výrobky podle vašeho přání

Potřebujete kovové konstrukce, mříže, markýzy, sušáky, schody, ploty nebo zábradlí? Nabízíme kompletní sortiment zámečnické výroby, nejrůznější konstrukce z oceli nebo hliníku vám budou vyrobeny na zakázku a v nejvyšší kvalitě. Zabezpečte dokonale svůj dům i jeho okolí, choďte po pohodlných a stabilních schodech nebo jen obohaťte interiér svého domova. K tomu vám pomohou zámečnické a klempířské výrobky.

Kovové mříže, ploty a brány

Oplocení, brána nebo mříže na vstupech do domu jsou běžnou součástí našeho života. Mohou však být i krásné a přitom účelné, s dlouhou životností a snadnou údržbou. Takové jsou kovové ploty, brány a mříže na okna, dveře či jiné plochy. Mají sice vyšší pořizovací cenu, ale jsou vysoce odolné, a protože si je můžete nechat vyrobit podle vlastní představy, jsou i jedinečné a originální. Navíc působí bytelně, zvláště v kombinaci s betonovými prvky. Když designově sladíte mříže, ploty i bránu, máte postaráno o vzhled, který bude vypovídat mnoho o vkusu majitelů.

Kovové schodiště a zábradlí jako estetický doplněk

K interiéru a exteriéru domu neodmyslitelně patří právě schodiště. Právě kov je oblíbeným materiálem pro jeho výrobu, protože vám zaručí vysokou odolnost a pevnost. Moderní schodiště z nerezu nebo kombinace kovu a skla je velice oblíbené. A pokud kovové schodiště ještě sladíte se zábradlím ze stejného materiálu, máte postaráno o další dekoraci. A budete-li potřebovat ještě další kovové konstrukce, nebude to pro zámečníky a klempíře žádný problém.