Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Zábradlí

Typy zábradlí: 

- ocelové pozinkované
- hliníkové komixitované na různé barvy

Provádíme také zasklívání balkónů. Samozřejmostí je bezpečnostní sklo o tlouštťce 6mm. Na výběr máte z tří druhů provedení (čiré, matné, kouřové).

K zasklení lze využít také pevné HPL desky v široké barevné škále.

Zasklení horní části balkónu se dělí na několik druhů, podle způsobu fungování: rámové posuvné, bezrámové otočné nebo posuvné. Neváhejte se s námi poradit, který systém je nejvhodnější pro použití ve Vašem případě.


Provádíme také rozšíření lodžií – z důvodu zateplení obvodového pláště budovy dochází k zmenšení lodžií. V rámci zateplení a rekonstrukce, jsme schopni lodžie rozšířit a díky tomu, zachovat užitnou plochu.

Budujeme nové balkóny – pokud máte zájem o výstavbu nového balkońu, terasy či lodžie, jsme schopni zařídit kompletní realizaci. Provádíme také výstavbu balkónů a lodžií na bytových domech, kde původně nebyli. Možnosti konstrukce jsou - železobetonové, ocelové.