Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Plastová okna

KBE 76MD

Systém se středovým těsněním s 76mm stavební hloubkou

Nový, na budoucnost zaměřený, středový systém KBE 76 je významnou novinkou a průkopnický okenní systém.

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje systém KBE 76 technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou.

Vyjma toho KBE 76 nabízí prostřednictvím takzvaných „UPGRADE – technologií“ širokou škálu rozšíření, které jsou řešeny individuální formou – například barevné varianty předsazených hliníkových opláštění, nové řešení větrání a také možnosti použití tepelně-izolačních vložek a vlepovaných technologií.

 • Hodnota prostupu tepla profilem u standardního okna – Uf= 1,0 W/(m²K)
 • Stavební hloubka 76 mm je vhodná pro použití v rekonstrukcích i novostavbách
 • Systém umožňuje zasklení dvojskel i trojskel o šířce až 48mm
 • Hodnota zvukové izolace až do Rw = 48 dB
 • Malá pohledová šířka v kombinaci rám – křídlo od 108 mm
 • Malá pohledová šířka v kombinaci křídlo – klapačka od 126 mm


KBE 70mm

 • Zdokonalené tepelné vlastnosti díky stavební hloubce 70 mm
 • 5-ti komorová technika dorazového těsnění
 • Modemí design
 • Různé dekory a barevné varianty
 • Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace a zabezpečení díky hlubší dražcke pro sklo
 • Vice bezpečnosti díky 13 mm ose pro kování
 • Výborná statika
 • Optimalizovaný průběh izotermických křivek
 • Snadná montáž

S DORAZOVÝM TĚSNĚNÍM


KBE 88mm

 • Lepší tepelná izolace díky použití širších zasklení (trojskla, dvojskla) 
 • 6-komorová technologie 
 • Moderní design
 • Různé barevné provedeni a dekory
 • Usnadněné zpracování systému s použitím pouze jedné sady příložek
 • Hospodárnost je zajištěna prostřednictvím stejného falcu na rámu i křídle
 • Lepší statika systému
 • Optimalizovaná montáž
 • Použití bezolovnatých technologií “greenline stabilizátor” v prvomateriálu a též upotřebení recyklovaného materiálu v jádře profilu
 • Volba nasazeni a použité středového těsnění 
 • Vysoká kompatabilita

Poměr nákladů a užitné hodnoty pro různé stavební hloubky

Zlepšení fyzikálních vlastností díky stavební hloubce okenního profilu dosáhne z hlediska hospodárnosti optimální hranici při 88mm.

Náklady: zvýšení výrobních nákladů na základě systému 60mm ( = Index 100 ).

Užitná hodnota: zlepšení fyzikálních vlastností okna na základě stavební hloubky plastových profilů

Hodnoty koeficientů Uf pro různé okenní systémyŠiroká nabídka dekorů

Moderní architektura vyžaduje taková řešení oken, která nabízejí maximální volnost při jejich projektování. Systém KBE poskytuje maximální flexibilitu a stabilitu. Pokoroková konstrukce profilů zaručuje jejich vysokou stabilitu. Tak je možné realitovat bez problémů i velká okenní křídla. Pro nápady a záměry architektů a stavebníků v oblasti barev a imitací dřeva neexistují téměř žádné hranice.

Výběr oken je zásadní rozhodnutí, které člověk dělá obvykle jednou za život. Neváhejte proto kontaktovat naše odborníky, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

KONTAKTOVAT ZDE

Výroba plastových oken a dveří

Abyste si mohli vybrat nová a kvalitní plastová okna a dveře, musíte porovnávat parametry jednotlivých nabídek a vědět něco i o výrobě a materiálu, který se pro tento typ výrobků využívá. Jedině tak budete moci odlišit skutečnou kvalitu od méně hodnotných a problémových plastových oken a dveří, které vám také mohou být nabízeny. Zaměřte se na profily, ze kterých se okna a dveře vyrábějí, tepelné a zvukové izolační vlastnosti, použité kování a zasklení a celkové precizní provedení nových plastových oken a dveří.

Plastový profil a počet komor

Plastová okna a dveře se vyrábějí z profilů, které by měly být od renomovaných výrobců. Jen tak můžete mít záruku dokonalé kvality odpovídající normám. Tak budete mít jistotu, že vaše okna a dveře budou dostatečně pevné a vámi zvolený odstín bude barevně stálý. Pevnosti profilu se dosahuje vyztužením výztuhami z oceli, hliníku či dalších materiálů. Díky výztuhám jsou stabilní celá okna i dveře.

Pokud se jedná o počet komor, neřiďte se pravidlem, že čím více komor, tím lepší tepelné hodnoty získáte. Platnost tohoto pravidla záleží na provedení komor. Komory musejí být plnohodnotné, aby zcela odpovídaly normám. Svou roli zde sehrávají tloušťky stěn, vzdálenost jednotlivých přepážek či jejich síla. Záleží i na celkovém umístění přepážek. Lepší tepelné izolace lze dosáhnout i použitím dvojskel nebo trojskel. Proto dobře zvažte, zda se vám opravdu vyplatí investovat do většího počtu komor v profilu.

Kování a sklo musí mít odpovídající parametry

Již při výrobě plastových oken a dveří je potřeba dbát na výběr a instalaci správného druhu kování. Dobře zvolené a umístěné kování musí mít lehký chod a být vybaveno odpovídajícím počtem zámečků na celém obvodu. Díky tomu budou okna i dveře patřičně těsné. Kování se průběžně seřizuje, seřízení by mělo být jednoduché a snadné. Důležitá je i volba klik – zde se vyplatí investovat do klik celokovových, levnější kliky z plastu dlouho nevydrží a rozpadnou se.

Velký význam má i zasklení oken a dveří. Skleněné plochy jsou velké a může jimi unikat větší množství tepla. Širší zasklení dvojskly nebo trojskly zde hraje velkou roli. Navíc sklo by mělo být zasazeno v dostatečné hloubce, aby se nerosilo.

Přesnost při zpracování a celkový vzhled plastových oken a dveří

Již na první pohled můžete poznat, zda výrobě plastových oken a dveří byla věnována dostatečná pozornost. Sledujte především rohové sváry a jejich začištění a také rohové spoje zasklívacích lišt.

I celkový design vám napoví – kvalita barevného provedení a barevných dekorů může být velice různá. Svůj význam má i hloubka drážky pro sklo. Čím je drážka hlubší, tím lepší je vnitřní povrchová teplota v ohrožených místech. U plastových oken i dveří můžete upřednostnit středové těsnění, které vám zaručí lepší tepelnou izolaci.