Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

13.03.2017 08:59
Tepelné čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.
13.03.2017 08:59
Odezva nás těší
Pozitvní zpětná vazba od našich zákazníku nás vždy potěší. Přikládáme soubor poděkování a děkovný list za námi odvedené služby.PODĚKOVÁNÍ  |  DĚKOVNÝ LIST

Tepelné čerpadla

Tepelné čerpadlo vyrábí teplo velmi efektivně, výroba 1 GJ dnes pohybuje v nákladech kolem 350 Kč vč. DPH (při započítání všech nákladů spojených s provozem celé výtopny a stálých plateb za rezervování příkonu elektrické energie).

V roce 2016 vstoupí v platnost přísnější emisní limity, kdy teplárny vynaložit nemalé investice do nákladných filtrací a ekologizací provozu, což se s největší pravděpodobností promítne do ceny tepla.

Výrazná úspora provozních nákladů, automatizace a spolehlivost jsou hlavními výhodami našich řešení výtopen.

Součástí naší nabídky je také komplexní inženýrská podpora při zpracování projektu, s odpojením od stávajícího dodavatele, jednání s příslušnými orgány a při zřizování lokální výtopny.

Čerpadla jsou vhodné také pro penzióny a hotely. Výrazné úspory lze docílit pomocí využitím regulace, která řídí tepelná čerpadla například pro nastavení útlumu v nevyužívaných pokojích, útlumu při opuštění pokojů hosty na delší dobu (např. po dobu lyžování), vypnutí topení při otevření okna nebo řízení cirkulace teplé vody s ohledem na využívání objektu.


V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro nezávaznou poptávku nebo potřebné informace.

Tel.: 596 762 429
Mobil: 777 721 902
e-mail: slivka@therm.cz