Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Střechy

Izolacemi střech se zabýváme od vzniku společnosti, za tu dobu jsme získali obrovské množství zkušeností a spokojených zákazníků. Nabízíme kompletní služby týkající se střech: hydroizolace, zateplení, hromosvody, vzduchotechnické komory, klempířské konstrukce, komíny, oprava a údržba střešních ploch...

Zaměřujeme se především na střechy s hydroizolací z fólie PROTAN. Díky zkušeným pracovníkům a kvalitnímu materiálu jsou naše střechy v nejvyšší dostupné kvalitě. Nabízíme rozsáhlé klempířské a pokrývačské práce.


Jsme firma oprávněná k realizaci technologie podtlakového kotvení, které se používá v případě nemožnosti mechanického kotvení.

Provádíme také výškové práce a údržbu střešních ploch. Střešní konstrukci je možné zateplit a tak ušetřit nemalé peníze za energie. K hydroizolaci střech používáme především výrobky norského výrobce PROTAN s dlouholetou tradicí a
léty prověřenou kvalitnou nejvyšší úrovně.

Montujeme certifikované záchytné systémy na střechy

 

Střecha je zásadní součástí domu

Střecha nad hlavou – již toto označení jedné z nejdůležitějších součástí domu vypovídá o jejím významu. Kvalitní střecha musí vydržet několik desítek let a odolávat nejrůznějším vlivům, slunci, mrazu, větru, dešti. Proto je důležitý již samotný projekt a výběr vhodné střešní krytiny, stejně jako realizace střechy a její následná údržba. Svěřte jak stavbu nové střechy, tak její rekonstrukci prověřené firmě.V Ostravě a okolí vám kvalitní služby zajistíme právě my. Naše firma poskytuje komplexní montáž i údržbu, požadovanou práci provedeme spolehlivě a zcela podle vašich požadavků.

Kvalitní materiál je základ

Dobrá a plně funkční střecha vyžaduje odpovídající technologii. Zde se rozhodně nevyplatí šetřit. Použití správného postupu a vhodných kvalitních materiálů se majiteli domu vrátí v bezporuchové a dlouhé životnosti střechy. Zaručíme vám tak, že se vyhnete nejrůznějším poruchám a poškození jak krovu, tak střešní krytiny, které je pak potřeba s velkými náklady opravovat. To samé platí i o použitém materiálu. Renomované značky s certifikátem kvality, se kterými pracujeme, jsou sice dražší, ale poskytnutá záruka vám přinese větší jistotu, že střecha bude skutečně odolná a vydrží opravdu dlouho.

Vaši střechu budeme řešit komplexně

V naší nabídce najdete především řešení pro ploché střechy, ale ani šikmé střechy pro nás nejsou žádným problémem. Zajistíme vám novou střešní skladbu nebo rekonstrukci se zateplením. Jsme specialisté na fóliové střechy, u kterých využíváme fólii Protan, dodávanou norským výrobcem. Proto můžeme na hydroizolaci střechy poskytovat delší záruky než ty, které jsou obvyklé. Nabízíme vám střechu mechanicky kotvenou, přitíženou nebo s vakuovým kotvením. Jako tepelnou izolaci využíváme například polystyrén, polyuretan, minerální vatu a další materiály. Dbáme i na dostatečnou požární odolnost a jsme schopni namontovat i nový hromosvod a zajistit revizi. Vaši střechu budeme i nadále udržovat, v zimě odstraníme i sníh a rampouchy.

Pozor na výběr střešní krytiny

Potřebujete radu? Pak se spolehněte na nás! Při konzultaci se domluvíme nejen na tom, jaká střecha se vám líbí, ale podle zvolíme společně vhodnou střešní krytinu podle toho, jak je střecha členitá, jaký má sklon a konstrukci. Na jednoduchou střechu s malým množstvím prvků použijeme velkoformátovou krytinu, na členité střechy naopak krytiny s malým formátem. Barevné provedení a jeho kombinace jsou výhradně záležitostí vaší volby, takže vaše střecha může být krásným výsledkem naší společné spolupráce.