Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Správnou údržbou a servisováním prodloužíte životnost výrobku

Servisní práce provádíme na všechny typy oken a dveří. Máme široké servisní zázemí, díky kterému jsme pro Vás schopni provést servis celé budovy nebo pouze konkrétního okna. Správnou preventivní údržbou docílíte delší životnosti oken a prodloužíte požadováné vlastnosti a funkce. 

V případě zájmu a potřeby Vám kompletně vyměníme všechna okna i dveře za nové. Provádíme také kompletní výměnu poškozeného, opotřebeného nebo zničeného celoobvodového kování. Vyměňujeme buď kompletní kování nebo jen potřebnou část. Výhodou je, že jsme přímý výrobce oken a dveří, tudíž jsme schopni chybějící nebo poškozené díly operativně vyrobit a nahradit.

Servisní úkony většinou obsahují: promázání pohyblivých části, kompletní kontrola stavu, kontrola celoobvodového kování a rámových protikusů, utažení klik, seřízení chodu křídla, a další...

Vyloupili Vás nebo máte jiným způsobem poškozené vstupny do budovy, v případě havarijního stavu jsme schopni servisní a opravné práce provést ve věšině případu ještě týž den, kdy zajistíme základní funkčnost. 

Můžete si vybrat ty nejlepší materiály za nejvyšší cenu, ale pokud vaše okna a dveře nebudou správně zabudovány a nedostanou potřebný pravidelný servis, nemůžete očekávat, že budou splňovat vaše nároky po dlouhou dobu a že budou fungovat tak, jak mají. Jedině správná montáž a servis vám zajistí spokojenost s novými okny a dveřmi.

Zásady správné montáže oken a dveří

Stavební otvory, do kterých budou instalována okna a dveře, musejí být řádně provedeny a připraveny. Otvory mají svislé boční stěny a parapet a nadpraží mají vůči svislicím pravý úhel. Tyto i další podmínky jsou stanoveny v technických normách. Rozměry oken jsou vždy menší než rozměry připravených otvorů. Rozdíl je určen stavební dokumentací. Důležitá je také šířka připojovací spáry. Podklad připravený pro montáž musí být suchý a čistý. Montáž je nutno provádět v teplotách vyšších než 0 stupňů. Další podmínky správné montáže určuje výrobce ve své dokumentaci nebo bývají součástí projektové dokumentace.

Servis oken a dveří je zárukou správné funkčnosti

Okna a dveře z různých materiálů podléhají stáří a pak se snižuje míra jejich základní funkce - omezení hluku a tepelná izolace. Tím přicházíte i o úsporu energie. Po čase se totiž opotřebí dorazové těsnění, přestanou fungovat mechanické prvky, projeví se následky nekvalitní montáže oken a dveří a další vady. Tomu lze zamezit pravidelným servisem. Pro starší okna a dveře byly typické zcela jiné vlastnosti, než pro technologicky vyspělé současné produkty. Pokud však byla starším oknům a dveřím dopřána pravidelná údržba, zůstala okna plně funkční.