Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Sanace Fasád

Z důvodu zatížení budovy povětrnostními podmínkami podléhá každá fasáda stárnutí, které se projevuje negativně na vzhledu nebo funkčnosti.

Nejčastěji se projevují vzhledové vady: zašpinění, řasa, plísně, vybledlé barvy.

Dále se vyskytují také statické poruchy jako praskliny, záteky, díry od ptáků a další. 

Opravy jsme schopni provádět pomocí vlastního lešení, vysokozdvižných plošin, závěsných lávek nebo horolezeckou technikou.

Nabízíme tyto služby

Obnovení nátěru – Dojde k obnovení estetického vzhledu díky novému fasádnímu nátěru. Je vhodné se zamyslet nad volbou barvy s ohledem na podklad. Díky správné volby lze předejít drobným prasklinám na fasádě.

Sanace „zelených fasád“ - Takto postiženou fasádu je nutné dokonalé chemicky ošetřit a zničit všechny zárodky řas a plísní na fasádě. Poté je nejlepší fasádu přetřít vhodnou fasádní barvou se zvýšenou odolností proti mikroorganismům. Více informací najdete v sekci čistění fasád.

Částečné opravy – Provádíme také opravy poškozených fasád, například od vandalů nebo díry v zateplení, nápisy sprejem a díry od ptáků a hlodavců.

Dodatečné zateplení – Pokud Váš dům již někdy prošel procesem zateplení, ale v současné době již tloušťka izolantu nebo celý systém nevyhovuje z izolačních důvodů, je možné provést dodatečné zateplení. Máme několik možných technologií jak situaci vyřešit, neváhejte se na nás obrátit.

Celoplošné opravy omítek - Někdy je nutné po neodborně odvedené práci, živelné pohromě(kroupy) nebo při použití nesprávných materiálů provést celoplošnou opravu omítky. Kompletní opravu provedeme s maximální precizností a kvalitou.po neodborně provedených pracích, po použití nevhodných


Vraťte svému domu původní krásu opravou fasády

Nesplňuje fasáda domu vaše představy? Je poškozena různými vlivy nebo byla neodborně provedena a nyní nefunguje tak, jak by měla, nechrání tedy dům a dostatečně neizoluje? Není nic jednoduššího, než dát fasádu opravit. Pokud jste z Ostravska nebo okolí, můžete využít služeb specialistů, kteří vám nabídnou jak opravu částečnou, tak celoplošné opravy omítek. Problémem není ani dodatečné zateplení domu. Nezapomeňte, že úpravný a ošetřovaný dům vypovídá mnoho i o vás samých a opravy fasády rozhodně neodkládejte.

Při včasném zásahu stačí částečné opravy

Poškodili vaši fasádu vandalové nebo různá zvířátka? Našli jste na fasádě znečištění nebo díry od ptáků a hlodavců, ale nechcete provádět kompletní opravu fasády? Pak vám bude stačit částečná oprava. Ještě před rozhodnutím nechte odborně posoudit skutečný stav fasády, izolaci, obklady, trhliny i opadávání. Pokud by závady byly větší, neměla by částečná oprava takový účinek a trvání, jaké byste očekávali. Navíc je potřeba objevit a zjisti příčinu poškození, a zde vám profesionál výrazně pomůže.

Silněji poškozenou fasádu je potřeba opravit celoplošně

Pokud je vaše fasáda poškozena více, například mechanicky (povětrnostní vlivy, vandalové) nebo neodborně provedenými pracemi s použitím špatně zvolených materiálů, bude potřeba opravit fasádu celoplošně. Vlhkost a statické poruchy jsou příčinou poškození zvláště u starších domů. Také poškození střechy a okapů a následné záteky fasádě rozhodně neprospějí. Fasáda se pak drolí nebo opadává i ve větších kusech a zde by částečná oprava nebyla již dostatečně účinná.

Škody na fasádě je nutno posoudit individuálně a profesionálně

S důkladným průzkumem a zjištěním příčin si odborník jistě poradí. Univerzální rada neexistuje, vždy je potřeba posuzovat každou nemovitost individuálně. Zvláště u poškození, které zavinila špatně provedená a neodborná práce, musíte počítat s dlouhým procesem reklamace a budete potřebovat odborný posudek. Vše zdokumentujte, ale s nápravou nečekejte – dům by chátral dál. Dobří profesionálové vám pomohou jak s papírováním, tak se samotnou opravou.