Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Výběru oken a dveří věnujte dostatečnou pozornost

Výrobou oken a dveří se zabýváme více než 15 let, za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Jsme přímí výrobci, veškeré produkty vyrábíme sami na moderních strojích. K výrobě používáme výhradně kvalitní plastové profily KBE a hliníkové YAWAL a ALUPROF. Poskytujeme kompletní služby od výroby a montáže, až po finální začištění a zednické úpravy. 

Preferujeme kvalitu


Zaměřujeme se na výrobu kvalitních oken a dveří, za což ručí také certifikát ISO 9001. Jako jedna z mála firem v oboru, jsme držitelem osvědčení o odborné způsobilosti k návrhu a provádění zabudování oken a vnějších dvěří do stavby dle ČSN 74 6077:2014 vydané Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha.


Jaký materiál pro dveře a okna zvolit

Při výběru vhodných dveří a oken záleží na typu stavby. V rodinných domech nebo většině bytových domů zvolte dveře nebo okna plastová či dřevěná, je možná i kombinace s hliníkovým pláštěm. Pokud se však jedná o exkluzivní stavbu nebo typ výstavby s vysokými architektonickými nároky, dostávají přednost okna a dveře ze dřeva. Nabízejí totiž větší možnosti provedení a vysokou různost tvarů a rozměrů. Hliníková okna a dveře se hodí spíše do větších prostor nebo pro zimní zahrady či světlíky. Hledáte-li odolný materiál, zvolíte nejspíše dřevo v kombinaci s hliníkem nebo hliníková okna a dveře. V nejnáročnějších stavbách mohou být využita i okna a dveře bez rámu.


Hliníkové systémy


V současné době vyrábíme hliníkové konstrukce ze systému YAWAL, ALUPROF a ALURON.

Naše hliníkové systémy přinášejí komplexní řešení pro projekci a výrobu otvorových stavebních výplní a lehkých obvodových plášťů.

Nabídka zahrnuje neizolované (interiérové) hliníkové konstrukce, tepelně izolované špičkové HI systémy, posuvné a skládací prvky, fasádní systémy a také požárně odolné konstrukce.

Naše stavební hliníkové systémy si kladou za cíl nabídnout vysokou kvalitu, moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Samostatnou kapitolou je pak vysoká tepelná izolace splňující nejvyšší požadavky na tepelnou úsporu budov v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu. V neposlední řadě se jedná o prvky s vysokou bezpečností v oblasti požární ochrany a odolnosti proti vloupání.

 Systémy jsou doplněny o širokou škálu kování a příslušenství, které poskytuje uživatelský komfort a bezpečí.


Servis oken a dveří v Moravskoslezském kraji

Provádíme také servisní práce, naší zaměstnanci jsou dlouhodobě školení v problematice servisování a seřízení oken a dveří. Naši technici přijedou k Vám a provedou servisní úkony přímo na místě.


Okna a dveře jsou nedílnou a důležitou součástí každé stavby. Jejich
výběr a vlastnosti ovlivňují funkčnost i trvanlivost a zapomenout nelze ani na estetickou stránku oken a dveří. Také způsob, jakým budou okna do stavby zabudována, sehrává výraznou roli. Vždy je potřeba uvážit, jaký bude přesný a konkrétní účel těchto stavebních výplní, a podle toho pak zvolit nejvhodnější materiál pro vaše okna a dveře. Jak dveře, tak okna se vyrábějí z více materiálů. Nejžádanější jsou okna a dveře z plastu, dalšími možnostmi jsou okna ze dřeva nebo z hliníku. Pro každý z těchto materiálů jsou typické určité vlastnosti a vhodnost použití, proto je vše nutné důkladně uvážit a zaměřit se nejen na cenu, ale i na užitné vlastnosti.


Plastová okna a dveře mají své výhody i nevýhody

Mnoho lidí volí variantu plastových oken a dveří kvůli snadné údržbě a nižší ceně. Také odolnost proti vlhkosti může hrát při výběru svou roli. Plastové profily je však nutno vyztužit, protože nejsou dostatečně pevné a tuhé. Jako výztuha se používají pozinkované nebo slitinové profily, samozřejmě mohou být použity i jiné materiály. Nevýhodou plastových oken a dveří může být barevná nestálost a těžko odstranitelné skvrny.


Výroba protipožárních dveří a stěn

- vyrábíme protipožární stěny a dveře

- s požární odolností EI15 - EI120

- jsme držitelem certifikátu pro výrobu protipožárních systémů