Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Komplexní revitalizace domu ve vysoké kvalitě

Hledáte společnost, která by vám zajistila komplexní rekonstrukci a revitalizaci vašeho domu, kancelářských budov nebo panelového domu? Pak se spolehněte na služby společnosti Therm. Zařídíme pro vás bezproblémový průběh celého procesu od vypracování projektu přes financování až po komplexní realizaci. Vše provedeme zcela podle vašich požadavků, revitalizaci pro vás zajistíme na klíč, takže se nebudete muset o nic starat.

Revitalizace panelových domů

Jedním z neblahých důsledků masivní bytové výstavby v uplynulé epoše je současný stav zejména panelových obytných domů. Důvody, proč jsou některé domy ve stavu vyžadujícím částečnou nebo celkovou rekonstrukci: chyby v technickém řešení v projektové fázi, nekvalita ve výrobě i při realizaci a v neposlední řadě i zanedbaná údržba ze strany vlastníků. 

Celková revitalizace panelových domů je hlavním výrobním programem naší společnosti. 

V přípravné fázi pro vlastní realizaci díla jsme schopni nabídnout všem majitelům event. správcům bytového fondu:

•   provedení diagnostiky předmětného objektu, a to od statického posouzení až po energetický audit

•  informace budoucím investorům o možnostech čerpání dotací ze státního rozpočtu, popřípadě výpomoc se zpracováním příslušné dokumentace

•  Pro vlastní realizaci celkové revitalizace panelových domů je firma THERM, spol. s r. o. schopna nabídnout: 

•  komplexní i dílčí opravy počínajíc odstraněním statických poruch panelových dílců obvodových plášťů, atik, balkonů i lodžií, vnitřních nosných stěn i příček

•  sanaci obnažené výztuže i vnějších povrchů

•  rekonstrukci střešních plášťů včetně zateplení

•  výměnu stávajících oken, dveří i prosklených stěn

•  výměnu zámečnických i klempířských konstrukcí

•  výměnu zábradlí, montáž prosklení a dlažeb na lodžiích

•  
rekonstrukci fasády včetně zateplení


Rovněž jsme schopni v rámci celkové opravy zajistit zregulování topného systému, výměnu rozvodů zdravotechniky, výměnu nebo generální opravu výtahu, rekonstrukci osvětlení a nášlapných vrstev ve vnitřních prostorách. Výsledkem takovéto komplexní rekonstrukce je vzhledný, energeticky úsporný dům s odstraněnými statickými poruchami a plně využitelnými lodžiemi nebo balkony. Na veškeré námi zabudované konstrukce poskytujeme dlouholeté záruky. 

Ve své nabídce má THERM rovněž sanace venkovních schodišť. Tyto konstrukce patří k velmi namáhaným, podléhajícím venkovním vlivům a mající značný vliv na celkový estetický vzhled stavby. Firma nabízí dílčí opravy i celkové rekonstrukce schodišť.

Promyšlená rekonstrukce

Nová střecha, zateplený plášť, vyměněná okna a dveře, rekonstruované výtahy, rozvody vody a elektřiny s použitím nejnovějších technologií a nejlepších materiálů změní vaše bydlení nejen po estetické stránce, ale výrazně prodlouží i životnost. Tím se zvýší i celková hodnota domu. Uspokojivých výsledků dosáhnete jedině s kvalitní prací provedenou profesionály. 

Se zateplením pláště snížíte náklady

Revitalizace domu by měla začít rekonstrukcí obvodového pláště domu. Společnost Therm ji provede společně se zateplením, čímž se významně sníží náklady na vytápění. Zateplená fasáda pomůže k udržení optimálního klimatu v jednotlivých bytech. Aby bylo zateplení kvalitní a účelné, budou využity ověřené certifikované zateplovací systémy, které zaručí vysokou účinnost. Profesionální provedení zaručí perfektní funkčnost zateplené fasády k vaší plné spokojenosti.

Potřebuje váš dům novou střechu?

Navrhneme vhodné řešení pro střechu vašeho obydlí nebo třeba i panelového domu. Vy se pak budete moci rozhodnout, zda chcete střechu revitalizovat nebo pořídit zcela novou. Správné zateplení a izolace střechy má obrovský význam. Přesnost návrhu a preciznost provedení zabrání tepelným ztrátám a poškození zatékáním, takže ušetříte nejen za vytápění, ale celkově prodloužíte životnost objektu. Vyjdeme vám zcela vstříc a rekonstrukci střechy pro vás navrhneme individuálně.

Nezapomeňte na výměnu oken a dveří

K revitalizaci neodmyslitelně patří i výměna oken a dveří. Tím se nejrychleji zabrání tepelným ztrátám a zvýší se kvalita bydlení. Výhodnou volbou jsou například plastová okna a dveře. Barevnou stálost, funkčnost, jednoduché ovládání a snadné otevírání jistě oceníte. Získáte i vynikající zvukovou izolaci a vynikající vzhled, vaše okna a dveře vám také vydrží mnohem déle. Snadná údržba patří k dalším přednostem revitalizovaných oken a dveří. Můžete si vybrat i mnoho různých doplňků v nejlepší kvalitě.

K revitalizaci patří rekonstrukce výtahů a nové rozvody

Součástí revitalizace nabídne i rekonstrukci výtahu tak, aby splňoval jak estetické a funkční nároky, ale i všechny technické a bezpečnostní normy. Budete sami překvapení, jak nový výtah změní vzhled vnitřních prostor panelového domu a dopřeje vám plný komfort jízdy. A pokud už budete revitalizovat v plném rozsahu, nezapomeňte na rozvody vody a elektroinstalaci. Jedině tak bude mít revitalizace smysl a vy získáte skutečně moderní a pohodlné bydlení