Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Pensiony, hotely a průmysl

Provozování výtopny je výhodné nejen pro koncového uživatele, ale i pro investory, kterým se tímto otevírají nové možnosti investování finančních prostředků. Tepelná čerpadla najdou svá uplatnění v průmyslových objektech, bytových domech, školách a administrativních budovách, ale také v penzionech a hotelech, kde výrazně snižují náklady na topení a ohřev vody.

Ubytovací a stravovací objekty mají obvykle vysoké provozní náklady na vytápění a ohřev vody. Z tohoto důvodu má i zde využití tepelných čerpadel velký význam. V provozech, kde je využíván elektrický ohřev vody, je možné dosáhnout návratnosti investice do tří let. 

Výrazné úspory jde pomocí využitím regulace, která řídí tepelná čerpadla například pro nastavení útlumu v nevyužívaných pokojích, útlumu při opuštění pokojů hosty na delší dobu (např. po dobu lyžování), vypnutí topení při otevření okna nebo řízení cirkulace teplé vody s ohledem na využívání objektu.