Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Hliníkové fasády a výkladce

Zvláštní kapitolu mezi fasádními systémy tvoří hliníkové fasádní systémy a výkladce. Najdete je jako součást konstrukcí prosklených plášťů reprezentativních budov jako jsou finanční instituce, úřady, kongresové haly, hotely, autosalony a podobně. Pro vytvoření světelné a tepelné pohody se hliníkové fasády a výkladce používají také v prostorových a střešních konstrukcích. Jejich využití je velice rozmanité a umožňuje uskutečnit odvážné představy moderních architektů.

Hliníkové fasády a výkladce mají snadnou údržbu

Velkou předností hliníkových fasád a výkladců je jejich bezúdržbovost a stálost. Je jen málo materiálů, které odolávají vnějším vlivům bez nátěrů nebo jiných povrchových úprav, které je nutno po nějakém čase obnovovat. Oproti jiným materiálům používaným pro stejné účely mají hliníkové fasády a výkladce delší životnost. Podle použití v interiéru nebo exteriéru mají tyto hliníkové konstrukce profil s přerušeným tepelným mostem nebo naopak profil bez přerušení tepelného mostu. Hliníkové profily jsou velmi pevné, což umožnuje jejich využití na velkých plochách a ve velkých rozměrech.

Opláštění budovy z hliníku a skla

Hliníkové fasády se velmi často využívají v kombinaci s prosklením. Tím získávají konstrukce velice rozmanitý vzhled. Hliníkové fasády a výkladce kombinované s různými druhy skla dodávají budovám reprezentativní, elegantní a moderní vzhled. Projektanti mohou díky těmto materiálům vycházet vstříc individuálním požadavkům zákazníků a přitom dodržet nutné technické parametry.

I hliníkové systémy totiž musí splňovat poměrně přísné evropské normy a předpisy. Výhodou hliníkových fasád a výkladců je i bohatý výběr barevných kombinací, kdy si lze volit skoro ze všech barev a odstínů. Díky tomu je možno nenásilně začlenit budovu do okolního prostředí. Materiály jako hliník a sklo v patřičné kombinaci umožňují i zajištění proti poškození nebo vloupání.

Hliníkové fasády a výkladce lze přizpůsobit požadavkům zákazníka

Další předností hliníkových fasád a výkladců je možnost zajištění takové konstrukce, která bude přesně odpovídat přání zákazníka. Hliníkové konstrukce jsou poměrně variabilní a mohou být uzpůsobovány podle nároků na statiku nebo podle typů zvoleného skla. Různé šířky profilů se přizpůsobují tloušťce skla podle toho, jaké tepelně izolační vlastnosti mají fasády nebo výkladce mít. Celkový vzhled je možno ovlivnit ještě tvarovanými lištami.