Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Čištění fasád

Pokud máte zájem o čištění fasády, jsme schopní odstranit mechanické nečistoty, mikroorganismy, řasy a plísně. Možné je také odstranění mastnot, barev sprejerů a také stopy od ptáků a zvěře. Chemické výrobky jsou zlomkovou položkou celého procesu čištění, tudíž pracujeme výhradně s kvalitními produkty renomovaných firem, které zaručují lepší výsledek a delší dobu trvání účinku.

Nabízíme také Antigraffitti systém, který ochrání Vaší fasádu, před nechtěnými uměleckými díly náhodných kolemjdoucích. Malůvky z fixů nebo sprejů poté bude snadné odstranit. 

Provádíme také opatření fasády proti ptákům: sítě a hrotové systémy.

Čištění fasády probíhá v následujících krocích:

1. mechanické očištění fasády

2. spálení zbytků mikroorganismů chemickým přípravkem

3. penetrace podkladu

4. nanesení první vrstvy speciálního nátěru

5. nanesení finální vrstvy nátěru

Sanace a čištění dodají vaší fasádě nový vzhled

Máte pocit, že vaše nedávno nová fasáda již nevypadá tak, jak byste chtěli? Objevují se praskliny či skvrny, poškodil váš dům sprejer nebo ptáci? Pak je nejvyšší čas na sanaci a čištění. Zbavíte se tak řas i plísní, odstranit lze mechanické nečistoty, mastnotu, ptačí výtrusy i poškození klováním, sprejerské barvy. Můžete si nechat ošetřit fasádu proti ptákům sítěmi nebo hrotovými systémy i opatřit nátěrem proti graffiti.

Co s řasami a plísněmi

Plísně a řasy uvidíte na fasádě zvláště na jaře a na podzim. Pozorovat můžete šedé nebo žluté skvrny na omítce. Tyto skvrny se pak mění v nevzhledné terče nebo hnízda, ze kterých se rozbíhají další rušivě působící tvary. Původcem těchto neestetických prvků jsou právě řasy a plísně. Na jejich vznik mají vliv poloha domu a místní klimatické podmínky. Řasy a plísně negativně působí i na zelené fasády a je potřeba kompletně zničit jejich zárodky na fasádě.

Jak čištění a sanace probíhají

Zajímá vás, jak by případné čištění i sanace probíhaly? Vše začne nejdříve důkladným mechanickým očištěním fasády domu. To lze provést omytím napadené plochy horkou vodou nebo párou. Pak následuje spálení zbylých mikroorganizmů pomocí chemických přípravků. Pokračuje se penetrováním podkladu, na který se nanáší speciální nátěr. Ten pak zakryje konečná nátěrová vrstva, kterou se obnoví vzhled fasády. Vhodně zvolená barva může zakrýt i vlasové trhliny.

Dejte svou fasádu čistit pravidelně

Nenechte svou fasádu chátrat a čistěte a sanujte již při prvních známkách stárnutí, poškození či zašpinění fasády. Pak mohou postačit drobné úpravy a údržba. Také pravidelné nátěry výrazně prodlouží vaší fasádě životnost. Tyto práce neprovádějte sami, spolehněte se na profesionální práci odborných firem. Mnoho specializovaných společností s celorepublikovou působností najdete například na Ostravsku. Konzultujte a vyberte si pro vás nejvhodnější variantu. Záleží přece na tom, jak váš dům působí nejen zevnitř, ale i zvenku.