Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Bytové domy

V poslední době je trendem zdražování cen energií a služeb souvisejících se zajištěním dodávek tepla z centrálních zdrojů. My však máme řešení, která tento problém zmírní.

U bytových domů používáme ekologicky šetrné zařízení k ovzduší instalací domovních výtopen v podání tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo vyrábí teplo velmi efektivně, výroba 1 GJ tepla se dnes pohybuje v nákladech kolem 350 Kč vč. DPH (při započítání všech nákladů spojených s provozem celé výtopny a stálých plateb za rezervování příkonu elektrické energie). Tato cena je odvozená od spotřeby energie na realizacích v provozu, ne jen pouhým teoretickým výpočtem.

Instalací tepelných čerpadel snížíte náklady na vytápění od 50 – 70%.
Zdroj tepla instalovaný přímo v objektu odstraní tepelné ztráty mezi domem a centrálním zdrojem tepla a dojde k optimalizaci řízení teploty topné vody potřebné pro vytopení domu. Tím dosáhneme ještě další úspory, která není zanedbatelná. V praxi se stává, že bytový dům s domovní kotelnou spotřebuje až o 20 % méně energie na vytápění a ohřev vody než v předchozích letech s dodávkou tepla z centrálního zdroje.
Toto energetické opatření je stejně důležité, jako např. zateplení či výměna oken.


Za poslední tři roky se nám podařilo zrealizovat několik domovních výtopen s tepelnými čerpadly.

Součástí naší nabídky je také komplexní inženýrská podpora při zpracování projektu, s odpojením od stávajícího dodavatele, jednání s příslušnými orgány a při zřizování lokální výtopny.