Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Balkony a Lodžie

Mezi naše činnosti patří také opravy, rekonstrukce a úpravy balkónů a lodžií.

Kompletní rekonstrukce zahrnuje především tyto úkony: oprava hydroizolace, zateplení železobetonového desky, kompletní nová povrchová úprava, oprava stávajícího nebo výroba nového zábradlí také s možností zasklení.

Možnosti povrchové úpravy jsou následující: keramická dlažba, PVC terasová fólie s protiskluzovou úpravou, epoxidové stěrky a nátěry nebo betonová(pryžová) dlažba kladená na terče.

Relaxaci vám poskytne balkon či lodžie

Je vám vždy líto, když se za špatného počasí musíte vzdát svého oblíbeného posezení na terase nebo v zahradním altánu? Modernizujte balkóny a lodžie a zvětšete prostor pro příjemnou relaxaci! V kteroukoli denní dobu můžete posedět u kávy či sklenky s nápojem, pohovořit s přáteli a současně si užívat čerstvý vzduch a výhled. Pokud zvolíte zasklenou lodžii nebo balkón, budete si užívat chvíle pohody za každého počasí. Využijte nabídky některé z firem z Ostravska, které zasklení provedou zcela profesionálně.

Balkon a lodžie jako doplněk domu či bytu

Skoro každý dům a většina bytů balkón nebo lodžii mají. Někdo je má rád, protože je plně využívá a rozšiřují mu plochu, kterou může využívat, někdo by se bez nich obešel, protože vyžadují pravidelnou údržbu a úklid. Možnosti využití těchto ploch jsou nekonečné – od místa k posezení přes kuřácký koutek, sušárnu či menší skladiště až k zimní zahradě – fantazii se meze nekladou. Dobře pojatý balkón či lodžie se mohou stát výrazným zdobným prvkem, který promění váš dům nebo byt v nenapodobitelný originál.

Rekonstrukce balkonu se vyplatí

Stávající balkóny bývají často ve špatném stavu. Chcete -li, aby byl váš balkón plně funkční a mohli jste na něm uplatnit kreativní prvky, zvažte především jeho rekonstrukci. Dobře provedená rekonstrukce a kvalitní materiál vám zaručí, že z vašeho balkónu vznikne místo, na kterém se bude cítit dobře celá vaše rodina a které se stane jedním z nejoblíbenějších míst bytu. Pokud spojíte rekonstrukci balkónu se zasklením, budete si všechny výhody užívat po celý rok bez ohledu na rozmary počasí.