Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

13.03.2017 08:59
Tepelné čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.
13.03.2017 08:59
Odezva nás těší
Pozitvní zpětná vazba od našich zákazníku nás vždy potěší. Přikládáme soubor poděkování a děkovný list za námi odvedené služby.PODĚKOVÁNÍ  |  DĚKOVNÝ LIST

Dostupné pronájmy

Kancelářské prostory a velkokapacitní garáž k pronájmu

ul.Slavíková, Ostrava-Poruba

Nabízíme k pronájmu kanelářské prostory a velkokapacitní garáž, která může sloužit jako skladovací prostory. Nemovitost je na ulici Slavíkova (vedle budovy Avíza a „Černé perly“) v Ostravě-Porubě. Některé místnosti jsou vybaveny kancelářským nábytkem, některé jsou prázdné. Mohou sloužit jako menší skladovací jednotky, archívy nebo serverovny. Všechna patra budovy jsou propojena širokým schodištěm a také osobním výtahem. Kanclářské prostory jsou zabezpečené a napojené na pult centrální ochrany.

Pronájem kanceláře

ul. Pavlovova 44 Ostrava-Zábřeh

Nabízíme k pronájmu kancelář o rozloze 31,6m2, na Pavlovove ulici v Ostravě Zábřehu. Nemovitost je 24hodin denně střežena vrátným a je zde výborná dopravní dostupnost. Parkování je v okolí domu bezproblémové, ale je možné po dohodě parkovat v areálu nemovitosti. Součásti areálu je také restaurace.


Dále zde nabízíme kancelářske prostory, skladové prostory a garáže. Pro více informací nás kontaktujte