Provádíme kompletní stavební práce namíru, včetně revitalizace rodinných domů, veřejných budov, průmyslových objektu a také bytových domů.

Revitalizace bytových domů provádíme kompletně od získání dotace, až po kompletní zpracování, včetně dodání materiálů.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a montáži plastových a hliníkových oken, ale také dveří a hliníkových konstrukcí.

V naší nabídce najdete také kompletní rekonstrukce bytových jader, sanace zateplovacích systému, statické sanace a klempířské práce.

22.02.2019 13:23
Ukončení příjmu žádostí dotace IROP
Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III, bude ukončena dne 29.11.2019 a nebudou již příjmány další žádosti, pro získáni dotací.
22.02.2019 10:39
Tepelná čerpadla
Nově jsme pro Vás v nabídce zpracovali tepelné čerpadla a jejich možnosti. Pokud máte zájem o více informací nebo cenovou nabídku, podívejte se do nabídky služeb nebo nám rovnou zavolejte.

Společnost THERM, spol. s r. o.

vznikla v roce 1991 a za dobu existence si vybudovala stabilní místo na stavebním trhu s řadou kvalitních referencí. Svým širokým profesním záběrem umíme pro zákazníky nabídnout kompletní servis od vyřízení dotací, vypracování projektové dokumentace, jednání se stavebním úřadem, po realizaci díla včetně koordinací profesí na stavbě, dodávky technologií, záruční a pozáruční servis. 

Zakládáme si na seriózním jednání a na vysoké kvalitě provedených prací. Máme vlastní zaměstnance a technické vybavení pro realizaci stavebních prací, včetně vlastního lešení, stavebních a výrobních strojů. Ve zbylé části stránky se dozvíte ve zkratce něco o historii naší společnosti a našeho vývoje.


Důležité události v historii společnosti

2015

Nová firemní identita

V letošním roce jsme se zaměřili na novou prezentaci naší společnosti. Máme nové moderní logo ...

Nová firemní identita

V letošním roce jsme se zaměřili na novou prezentaci naší společnosti. Máme nové moderní logo, nové internetové stránky, které budeme udržovat stále aktuální a budeme se snažit nabídnout Vám srozumitelný a přehledný obsah o činnosti naší společnosti, prezentovat naše služby a ukázat realizované stavební práce.

I když současná doba není pro stavební společnosti nijak příznivá, i přes to máme dostatek zakázek a to především díky referencím spokojených zákazníků a investorů, kteří jsou a byli s naší prací vždy spokojeni.

20 let na trhu

V roce 2011 společnost THERM oslavila významné výročí a to 20 let působení na trhu ...
2011

20 let na trhu

V roce 2011 společnost THERM oslavila významné výročí a to 20 let působení na trhu. Dvacetiletá tradice značky THERM je podložena stovkami úspěšně realizovaných zakázek. Společnost provedla řadu rekonstrukcí bytových 
a občanských objektů, výrobních hal i sportovních areálů. V průběhu let byla mnohokrát oceněna, jak na krajské úrovni, tak i na úrovni republikové.

Je držitelem mnoha certifikací a uměla využít i několik pobídek díky programům Evropské Unie. Je členem v několika profesních sdruženích, které udávají směr v jakosti a technologických postupech včetně zavádění nových materiálů. Díky jednoduché struktuře vedení společnosti, založené na osobní odpovědnosti klíčových zaměstnanců, společnost stoprocentně využívá nasbírané zkušenosti ve prospěch zákazníků.

Společnost se také úspěšně realizuje i v jiných oborech podnikání, které vykonává v rámci dceřiných společností, jako jsou společnosti Therm izolace plus s.r.o. (provozovna Adámkova vila Raškovice), AD Landek 2011 s.r.o. (Apartmánový dům Landek v Petřkovicích) a AD Landek klinika s.r.o.
2002

Nové sídlo společnosti

V roce 2002 společnost zakoupila nový areál na Pavlovově ulici v Ostravě - Zábřehu ...

Nové sídlo společnosti

V roce 2002 společnost zakoupila nový areál na Pavlovově ulici v Ostravě-Zábřehu, kde má nyní své sídlo. V letech 2004 - 2006 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce, jejímž výsledkem je moderní areál, který významně ovlivnil vzhled Pavlovovy ulice. V areálu má společnost veškeré technické i materiální zázemí pro svoji produkci.

Rozšíření výroby

Společnost se již od začátku své existence snaží poskytnout konečnému zákazníkovi ...
2000

Rozšíření výroby

Společnost se již od začátku své existence snaží poskytnout konečnému zákazníkovi opravdu komplexní servis. A díky širokému spektru služeb, které nabízí, se ji to opravdu daří. Například v roce 2000 rozšířila své služby o výrobu plastových oken a dveří, dále pak v roce 2005 i o výrobu hliníkových konstrukcí.
1991

Vznik společnosti

Společnost THERM spol. s r. o. byla založena v roce 1991 bez přispění cizího kapitálu ...

Vznik společnosti

Společnost THERM, spol. s r. o. byla založena v roce 1991 bez přispění cizího kapitálu. Každoročním nárůstem výroby se stala ekonomicky silnou a prosperují společnosti s vysokou pojistkou a garančními podmínkami. V průběhu let dosáhla společnost významného postavení na trhu a její práce se stala synonymem kvality.